Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Proč vůbec web a tým ???

Proč vůbec web a tým?
DSC00396.jpg
Význam těchto stránek je víceméně propagace Footbagu, za účelem většího zájmu a informovanosti veřejnosti a také našeho týmu, jelikož chceme získat další hráče a zájem veřejnosti...
Chceme prezentovat Footbag jakožto skvělý sport, který je velmi atraktivní a zajímavý jak pro samotného hráče, tak i pro diváka, který ho nezná. Bohužel bývalo větší nadšení pro tento sport a to momentálně jaksi upadlo a rozvoj jde pomaleji. Ovšem to neznamená, že by snad Footbag zanikal, to ne. Nadále přibývají hráči a vznikají nové kluby a to v celém světě. Profesionálnější hráči ukazují své kousky na různých akcích, bohužel v Moravskoslezkém kraji je nějaká ta exhibice spíš ojedinělá v porovnání například s Pražským krajem.

Když však veřejnost uslyší slovo Footbag nebo Hakis, málokdo ví, o co se jedná a orientují se jen hráči a fanoušci. Aspoň tady v Ostravě to tak prostě je... A především to tak je kvůli zmiňované nedostatečné propagaci a stejná situace je i s importem zboží do ČR, jako jsou bagy, boty či oblečení -> kvalitní freestyle míčky seženete jen od hráčů osobně, profi boty na footbag si musíte objednat ze zahraničí. Webových stránek s tématikou Footbagu taky není moc (myslím těch aktualizovaných a v ČR).

Proto jsem si udělal své vlastní stránky, ať je aspoň z mého kraje info o nějakým týmu a Footbagu, a vůbec ať se taky do rozvoje Footbagu nějak zapojím. Věřím v budoucí rozvoj Footbagu a budu rád za jakoukoliv pomoc od Vás.
12.02.11 17:22
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one