Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Opravy a péče o Váš footbag

Opravy a péče o Váš footbag
DSC00853.JPG
Jistě jste už se svým míčkem na hraní zažili i chvíle, kdy se nějak poškodil nebo vám do něčeho spadl a chtěli jste ho spravit, dát do původního stavu nebo jen obnovit jeho zašlost či smýt špínu. Mě se takové věci staly také a tak se s vámi chci podělit o své zkušenosti a doufám, že vám mé rady alespoň trochu pomůžou...
Pletený bag:

U těchto bagů je oprava vesměs jednodušší, jelikož jsou odolnější a v podstatě odolné proti všemu možnému. I když vám pletený míček přejede auto, zůstane neporušen. V případě, že se vám někde začne párat nebo se roztrhne, je nejlepší vzít jehlu a nit a zašít ho a když to uděláte pořádně, vydrží vám taková oprava na dost dlouho. Při zašpinění stačí jednoduše namočit do vody, namydlit mýdlem či šamponem, opláchnout a nechat uschnout. A máte ho jako nový :).

Kožený bag:

Tyto kvalitnější míčky jsou jemné, a tak s nimi musíte šetrně zacházet. Při zašpinění používejte stejný postup jako u pletených bagů, ale použijte jemnn šampon nebo sprchový gel.
NIKDY tyto bagy nezvedejte jakkoliv botou ze země, ale vždy rukou, protože si je takto zničíte strašně rychle !!! Při natržení nebo párání použijte opět metodu zašití, ovšem pokud možno volte co nejtenčí jehlu i nit, protože oprava musí být co nejjemnější, jelikož i malé změny na míčku se můžou projevit ve hře. Osobně to moc nedoporučuji, al existují i jiné možnosti opravy, jako je zalepení vhodným lepidlem, či kouskem leukoplasti.
12.02.11 17:04
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one