Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Původně vytvořeno: 16.12.2009

Ahoj! Vánoce se blíží a venku plno sněhu a já mám pro Vás hned dvě novinky!!!

1) Noví hráči mezi Námi !!!

Chtěl bych jen zdůraznit že toto je zatím nejlepší pokrok za tu dobu co tým existuje!Získali jsme hned dva hráče, a to Roba a Petra. Robert s námi bude chodit na tréninky a Petr si s námi zahraje možná občas ve volném čase. Je to super pokrok a jsme rádi celý tým, jelikož to přinese další zkušenosti, zábavu a také důvody proč rozvíjet Footbag. A jsou to týpci uplně vpoho a vůbec neva, že jsou starší, takže fat supr :). A doufám, že s námi vydržíte co nejdýl hoši...

2) Nová rubrika - Tréninkový deník

Přibyla nová rubrika s názvem Tréninkový deník a podle názvu už vám určitě došlo o co jde. Dozvíte se zde jak probíhal nějaký náš trénink, co se povedlo a pokazilo atd...Poděkování si určitě zaslouží Pavel, který si tuto rubriku vzal na starost a tím mi pomáhá vytvářet web.

Původně vytvořeno: 27.11.2009

Tak už máme druhý trénink za sebou a celkem to jde. Dokonce jsem si myslel, že jsem vytvořil nový trik, ale celkem mě dostala opověď jednoho zkušeného  hráče, že to je "wrap'", takže milé překvapení :). Jde o to, chytit míček na vnitřní stranu boty - placírku a touto nohou s míčkem zastrčit(obkroužit) za druhou nohu, na které stojíte (v podstatě se dostanete do pozice clippera nebo kozlíkového kopu), míček vám při tom nesmí spadnout, vyhodíte jej do vzduchu a buď jej vyhodíte k chycení jinému hráči nebo jej chytíte jedno jakou vlastní nohou. To je zatím vše...

 

Původně vytvořeno: 5.11.2009

Omlouvám se za málo obsahu na těchto stránkách, ale je to z důvodu nedostatku času, ale hlavně kvůli tomu, že jsme začátečníci a tudíž nemáme co nabídnout no.Ale uvažuju že bych snad mohl vytvořit nějaké videa se základy nebo něco co prostě umím, ale nejenom moje, ale i ostatních. V podstatě jsme ještě ani nezačali pravidelně trénovat.

Původně vytvořeno: 20.11.2009

Venku pořád nechce a nechce sněžit co :). No každopádně každej Footbagista by měl trénovat v jakémkoliv počasí nebo ročním období. Jestli chcete vidět, jak se můžete vypracovat tréninkama, podívejte se, co umí mistři Footbagu z Hradce Králové - Tomáš Tuček a Martin Sládek, speciálně se zaměřující na hru ve dvou.Je to z Odpoledních noviny TV Nova.Tady je přímý link: http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-12-11-2009.html - je to skoro na konci.

TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one