Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Trochu motivace a zamyšlení ...

Trochu motivace a zamyšlení ...

Ahoj v novém roce!

V novém roce bych vás chtěl trochu motivovat, nejen aby jste měli chuť freestylovat a pořádně trénovat, ale taky motivaci udělat v životě neco dobrého ;-) Proto vám sem dávám 3 videa, na které se stojí za to podívat!!! Já jsem ke konci toho starého roku využil své dovednosti ve Footbagu a udělal radost ostatním, jak můžete vidět v následujícím videu:

Video, které vytvořil můj kamarád Vít Kanyza, zachycuje naši exhibici, soutěže a vánoční blahopřání dětem z dětského domova v Havířově. Vystupoval jsem spolu s Vítem a s Davidem Vycudilíkem.
Akce byla narychlo, nic jsme za to nedostali, ale to nám vůbec nevadilo, jeli jsme tam udělat dobrou věc. Odměnou nám byla radost všech dětí, kterým jsme alespoň trochu zpříjemnili Vánoce, které bohužel museli prožít bez rodičů ... A to za zamyšlení stojí!
V následujícím videu můžete vidět Vaška Kloudu na Russian Footbag Open 2012, kde předvedl svými neuvěřitelnými sérkami a masivními triky, že má stále obrovskou formu a nekonečné množství energie :))
Úřadující mistr světa ve Footbagu, Honza Weber ukazuje v tomto videu, proč je právoplatně nejlepším hráčem footbagu na světě! V tomto videu nestačíte sledovat míček, no jen si tyhle triky zkuste :-))
06.01.13 18:22
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one