Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Todexon 11 - čtěte..

Todexon 11 - čtěte..
Původně vytvořeno: 3.3.2010

Už po jedenácté budou mnozí hráči bojovat o co nejlepší vystoupení v jednom z nejznámějších mezinárodních turnajů ve freestyle footbagu Todexonu, přezdívaném jako "hakisakové závody nejhrubšího zrna" kde můžete vidět krom českého zastoupení i zahraniční footbagisty.  

                 Todexon se koná 20.března 2010 tradičně v Praze pod záštitou ČFA. Tento turnaj je znám v Evropě i ve světě a je to spolu s francouzkým závodem Open de Frace de Footbag nejdéle po sobě jdoucí footbagový závod v Evropě. Určitě by jste se měli zúčastnit, protože v kategorii Intermediate Vám stačí triky tak add 1-4, tzn. rok dva hry a nebo určitě stojí za to alespoň tento závod shlédnout jako divák. Přihlásit se může každý, stačí napsat prezidentovi ČFA - Dextrovi. My tento rok bohužel nejedem (finanční a jiné důvody), ale určitě nás to štve a je to škoda. Na příští rok určitě pojedu a snad budu i soutěžit! Jinak přesnější informace o této akci najdete na http://www.footbag.cz/cs/zavody/21-chystane-zavody/221-todexon-11.html
16.05.10 18:02
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one