Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Nový vzhled webu

Nový vzhled webu
Ahoj, po dlouhé době opět píšu. Chtěl bych říct že stránky dostaly nový a snad už definitivní vzhled a doufám že se Vám líbí ( To můžete potvrdit v anketě napravo ) !!!

Nahoře si můžete otevřít Galerii a prohlídnout si naše fotky, vlevo máte přehledné menu a vpravo poslední příspěvky, anketu, vyhledávač apod. Web byl také sladěn do červeno-černé kombinace aby byl vhodný pro prohlížení. Novinky jsou odteď ve formě článků a tudíž mají mnohé funkce pro Vás. Např. můžete přidávat komentáře, hodnotit jednotlivé příspěvky a pomocí "zobrazit více" si rozkliknout celý článek, jako třeba teď...

I přesto že v domácí scéně Footbagu se nic moc tak často neděje, budu se snažit aspoň občas něco vytáhnout, co se týká Česka jako např. blížící se MS které se bude konat v Oaklandu v Californii (USA) nebo o různých věcí co se týkají Footbagu obecně, jako např. jaké další weby jsou zajímavé a co na nich najdete a pod.

Nechci také nic slibovat ale už se začalo pracovat na týmovém videu, ovšem nevím kdy bude hotové...Kdyby bylo alespoň hezčí počasí, aspoň by se dalo trénovat venku, no snad už bude hezky...

22.05.10 21:58
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one