Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Mistrovství světa - výsledky

Mistrovství světa - výsledky
580787_503953476284893_1161901573_n.jpg
Mistrovství světa ve Footbagu je za námi a byl to opravdu skvělý týden plný mnoha skvělých výkonů a zábavy. Opravdu stálo za to být u toho!
Výsledky NET footbagu najdete na výsledkové listině, shrnu tedy stručně hlavní freestyle disciplíny: V mužské kategorii Open rutin vyhrál Honza Weber z Česka, Shred 30 vyhrál Aleksi Airinen z Finska. v kategorii žen vyhrála všechny disciplíny švýcarka Tina Aeberli. Zbytek mužských disciplín vyhráli Češi.
Češi opět předvedli brutální výkony a zvítězili v několika disciplínách:
  • Honza Weber obhájil po druhé za sebou titul mistra světa ve freestyle footbagu, když předvedl jako vždy bezchybnou rutinu. V disciplíně Circle Contest skončil druhý.
  • Milan Benda skončil v této disciplíně druhý, avšak zároveň zvítězil v disciplínách Request contest a Circle contest, kde předvedl obdivuhodné výkony.
  • Vašek Klouda, legenda footbagu, zvítězil v disciplíně Iron Man, díky tomu, že footbag udržel nejdéle ze všech hráčů ve vzduchu.
Chcete vidět kompletní výsledky? Bylo by moc komplikované vypisovat tady všechno, jelikož se soutěžilo opravdu ve velké spoustě kategorií, a proto si můžete kompletní výsledky prohlédnout zde na: VÝSLEDKOVÁ LISTINA
A tady máte mistry světa pro rok 2012:
22.08.12 13:48
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one