Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Máme medaile z Rakouska!

Máme medaile z Rakouska!

Trojice reprezentantů z České Republiky se letos vypravila na sklonku roku 2013 v předvánoční dny do rakouské Vídně, aby odsud přivezla domů rovnou 6 medailí!
Wien_Footbag_Vorauswahl (131 von 131).jpg
Z Jeseníku přijel ukázat své umění mistr světa Milan Benda a z Ostravy přijela úderná dvojice Tomáš Konečný a Jiří Pavlas. Atmosféra šampionátu i celé akce spolu se závěrečnou párty v klubu Tűwi byla opravdu super a vánoční nádech se nedal přehlédnout. Přátelská pohostinnost rakouských domácích zajistila skvělý víkend ve Vídni, kde pribíhaly i známé vánoční trhy.
Od Milana Bendy přišlo nečekané překvapení, stal se totiž rakouským mistrem zároveň ve freestyle footbagu , ale i ve Footbag Doubles Net! Můžeme očekávat jeho další úspěchy i v tomto odvětví?! Milan kromě netu samozřejmě vyhrál všechny freestylové disciplíny, kterých se zúčastnil (Circle, Request, Routines, Battle).
Šestou medaili pro Česko vybojoval a tím získal i svou úplně první medaili Tomáš Konečný, a to 3. místo v disciplíně Request contest. Celkové výsledky jsou:

Open Doubles Net

1. Milan Benda / Andreas Nawrath
2. Johanna Nigisch / Ingo Hartmann
3. Laurenz Prokoph / Julian Sinnl


 
Open Routine

1. Milan Benda
2. Alexander Trenner
3. Andreas Nawrath

Shred 30

1. Alexander Trenner 203,3
2. Andreas Nawrath 136,9
3. Verena Lenneis 122,1

Circle Contest

1. Milan Benda
2. Alexander Trenner
3. Andreas Nawrath
Battle

1. Milan Benda
2. Alexander Trenner
3. Andreas Nawrath

Intermediate Circle

1. Laurenz Prokoph
2. Julian Sinnl
3. Georg Nebehay

Request Contest

1. Milan Benda
2. Andreas Nawrath
3. Tomas Konecny
Na této soutěži byla vyzkoušena úplně nová disciplína - Battle! Ano battle, hodně podobný tomu ve freestyle fotbalu a velice atraktivní a zajímavý jak pro hráče, tak i pro publikum. Férovka 1vs1 byla opravdu strhující podívanou, protože se hrálo celkem 6 kol, 3 kola každý hráč, a to po 30 vteřinách a s každým kolem narůstala snaha a adrenalin obou soupeřů, udělat co největší show pro diváky, co nejobtížnější a nejrůznorodější kombinace triků, speciální prvky a také něco, čím by předčili soupeře! Opradu to stálo za to a snad se tato nová disciplína uchytí i na dalších soutěžích po Evropě i ve světě!  Jak takové battly vypadaly se můžete přesvědčit na těchto videích, battlech o 1. a 3. místo:
28.12.13 17:10
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one