Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

Footbag v Ostravě!

Footbag v Ostravě!

Praha, Hradec Králové, Jeseník, to jsou města kde žijí, a kde dělají Footbag naši mistři světa. V Praze také sídlí Circus freestyle a Česká footbagová asociace. Ale co taková Ostrava? Jak to tady vypadá v současnosti?

aktualita_bez_obrazku_2.jpg
Dělá někdo v Ostravě Footbag? Jsou tady nějaké týmy? Na koho se obrátit, když chcete začít dělat triky s Footbagem/Hakysákem? Společně se teď podíváme, jak to tady vypadá ;-)
Před pár lety:
  • Budeme se bavit o freestyle Footbagu (nebo taky o Hakysu, jak je znám mezi běžnými "kopači" a lidmi). Jeho freestyle forma je velice zajímavá a zábavná. I přesto však v posledních letech nemá tolik nadšenců tady u nás, jak to bývalo před pár lety, např. díky bonbónům Starburst a soutěži s nimi, díky které mělo hakysák mnoho lidí a mnoho jich začalo kopat nebo "freestajlovat" :-)
  • Taky u nás byla na začátku tisíciletí založená již zmiňovaná ČFA, které nyní šéfuje mistr všeho freestylu Dexter, a která každým rokem pořádá Mistrovství ČR a Todexon (mezinárodní soutěž). V minulých letech se v Ostravě našlo pár nadšenců, kteří trénovali freestyle footbag a zakládali různé týmy.
cfa.gif
V současnosti:

Co se týče freestyle Footbagu, v Ostravě se tomu i nyní pár lidí věnuje.

IMG_3029.JPG
  • Thomas Konečný (z Ostravy - Poruby) hraje závodně Footbag již 3 roky (od 2009) a účastnil se několika zahraničních i domácích soutěží, vystupoval na různých akcích, a také nabízí výuku Footbag freestyle zdarma pro všechny, kteří by o to měli zájem. Rád poskytne rady a tréninky, ať už osobně a nebo online např. po Facebooku. Na jeho videa se můžete podívat v horní rubrice webu.
  • Dále občas Footbag v Ostravě hraje Michal (z Rožnova pod Radhoštěm), Jirka ( z Ostravy - Poruby), a Jirka "junior"(z Ostravy - Hrabůvky), mladý hráč, u kterého doufáme, že mu zájem dlouho vydrží :)

Akce v ostravě:

  • Nedávno proběhla akce Dělej něco (viz článek Project Dělej něco) a poté i finální vyhlášení vítězů této soutěže. Zde si mohli vyzkoušet děti a mládež Footbag freestyle pod vedením mistrů a ti nejšikovnější byli vybráni pro další výuku online. Shlédněte videoklip z akce:
377333_200288850104972_57613113_n.jpg
419191_195245233942667_780809675_n.jpg
IMG_0123.JPG
IMG_0121.JPG
Chcete taky dělat Footbag?

Jestli chcete dostat rady a nebo trénovat s někým z Ostravy, napište VZKAZ a my se vám ozvem ;-) Pokus jsi z jiného města, i tak napiš :)  Neváhej a pojď to zkusit, je jedno jestli s hakysákem něco umíš, kolik ti je let nebo jestli jsi kluk, či holka ... Let's go Footbag !!!

28.10.12 17:59
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one