Pokud hledáte program na Vaši společenskou akci, FOOTBAG freestyle je velmi zajímavá a originální volba, jak pobavit lidi a oživit atmosféru!
Ostrava freestyle.jpg
Kam za Footbagem:
22-24. 8. 2014:  Mistrovství Polska(Facebook event) (Lubaczow)
30. 8. 2014: SportFest (Ostrava)
-> (workshop + ukázka Footbagu
)
--->> Hot NEWS:
[3.8.2014] Mistrem světa pro rok 2014 se stal Jindra Smola, mistrem Evropy Vašek Klouda! Gratulace!!

Kari a Škvíra | FreestyleDouble.com

Výměna odkazů, ikonek a bannerů

Banner Maker

andre
Obrázek.jpg

3rd Czech meeting

3rd Czech meeting

IMG_1777.JPG
Již potřetí oficiálně se letos konalo setkání českých i zahraničních footbaggerů (především) a freestylerů v ČR pod označením 3rd Czech Footbag Freestyle Meeting!
Tentokrát se konal poprvé v Ostravě (předchozí ročníky v Brně a Kroměříži) a to v Sokol Poruba, v odpoledních hodinách v sobotu 1. Března 2014. Akci zorganizovali Thomas a Jirka (z Ostravy). Přijeli hráči z Polska i z ČR, a také freestyle fotbalisti. Celá akce vyšla v poměrně hezkém počasí a organizátorům a snad i všem zúčastněným se líbila!
Součástí akce byl uspořádání Circle contest soutěže, ve které zvítězil se svou výbornou formou polský borec Pawel Nowak, jehož tajnými zbraněmi byly například triky jako Double dyno nebo Motion, což v takové míře a kvalitě nikdo jiný nepředvedl. Na druhé místo jej následoval Thomas Konečný z ČR a na třetím se umístil Jakub Worek z Polska. Videa z finále stačí spustit:
 
14.03.14 21:51
Thomas
TOPlist
Your life, your freestyle!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one